Masáže * alternativní terapie * kurzy


Kniha návštěv

Datum: 19.06.2011

Vložil: Marta

Titulek: velké díky

Chci touto cestou Zuzce poděkovat za její přátelství, ochotu pomáhat a neustálý optimismus i v okamžicích kdy sama pomoc potřebuje. Bez ní by byl svět o hodně chudší.

—————

Datum: 11.08.2011

Vložil: Marta

Titulek: Re: velké díky

:o)

—————

Datum: 31.05.2010

Vložil: Eva V.

Titulek: Pohledová diagnostika

Pěkný den .
15.5. jsem navštívila kurz pohledové diagnostiky u p. Z. Burdové . Šla jsem tam trochu se zvědavostí, ale bez nějakého kdoví jakého očekávání. Připravenost, a preciznost, s jakou byla odprezentována tato akce mne nadchla. Oceňuji i znalosti a způsob s jakými paní Zuzana dokázala i naprostým laikům vysvětlit problematiku. Praktické ukázky byly velmi názorné - ale také velmi taktně řečeny. Vím, kam příští měsíc vyrazím. No, jistě, do Kladna.
A až budu potřebovat vysvětlit cokoli, s čím má p. Zuzana zkušenosti, určitě se na ni obrátím. Takže děkuji za zajímavou sobotu a přeji hodně zdaru... Eva V.

—————

Datum: 02.06.2010

Vložil: zu.bu

Titulek: Re: Pohledová diagnostika

Moc děkuju, určitě se i já budu těšit na další setkání! Jsme ráda, že se diagnostika líbila a budu ještě radši, když si ji všichni osvojí a bude jim v životě pomáhat a popř. se tak pomůže předejít nějaké nemoci. :o) Zuzana.

—————

Datum: 28.05.2010

Vložil: Annihani

Titulek: Pohledová diagnostka

15.5.2010 jsem se zúčastnila kurzu, kde paní Zuzance nechyběla preciznost, profesionalita, trpělivost a laskavost. Sama se věnuji alternativnímu léčení a kurz pohledové diagnostiky mi otevřel další pohled na vnímání zdraví mých klientů. Děkuji za nádherný den, s láskou Anna.

—————

Datum: 29.05.2010

Vložil: zu.bu

Titulek: Re: Pohledová diagnostka

Děkuju Annnnnnnííííííííí, jsem moc ráda, že kurz aspoň trošku naplnil tvé potřeby a očekávání. Přeju ze srdce, ať je ti diagnostika ku prospěchu a to nejen Tobě, ale hlavně všem, kterým poskytuješ svou laskavou péči. Držím palce :o) Zuzana

—————

Datum: 04.05.2010

Vložil: Ivan

Titulek: na dalku

Jsem zivym dukazem ze Zuza muze lecit na dalku...
Dekuju za fsecko...

—————

Datum: 05.05.2010

Vložil: zu.bu

Titulek: Re: na dalku

...a co mám s Tebou dělat, když jsi se odstěhoval na druhou půlku zeměkoule... Ale to ne já, já mám velmi dobré známé "TAM NAHOŘE" :o))) Měj se moc hezky a zdravě! Zuza.

—————

Datum: 01.05.2010

Vložil: zdenka

Titulek: je mi fajn

se zuzou a ostatními na kurzu hubnutí se cítím moc fajn a zapomínám na starosti zuzi jen tak dálé.

—————

Datum: 02.05.2010

Vložil: zu.bu

Titulek: Re: je mi fajn

Ahoj Zdeni :o), i já jsem s váma moc ráda a za ten (skoro) rok vidím ten velký kus cesty, který jsme už všichni ušli. A ve čtvrtek jsme na Tebe CELÁ NASTOUPENÁ JEDNOTKA mooooc mysleli - přesně v 16hod. Doufám, že je vše O.K. Zuzana

—————